Park Przemysłowy
Metalchem

Nowoczesne technologie to czyste korzyści.

Park przemysłowy metalchem
Park Przemysłowy Metalchem Jurotech

Profesjonalna i nowoczesna obróbka metalu i blach

Firma JURO-TECH Sp. z o. o. istnieje na polskim rynku od 2009 roku. Oferujemy usługi z zakresu laserowego cięcia stali węglowych, kwasoodpornych i aluminiowych, oraz precyzyjnego gięcia wyciętych elementów. Wykorzystana przez nas technologia umożliwia uzyskanie wysokiej precyzji cięcia przy gładkiej i czystej krawędzi co sprawia, że wycięte detale w zdecydowanej większości, nie wymagają dalszej obróbki mechanicznej.

Nasza działalność prowadzona jest w hali o powierzchni ponad 1000 m2. Prace odbywają się na najnowocześniejszych urządzeniach firmy TRUMPF, które zapewniają klientom precyzję, szybkość i najwyższą jakość oferowanych usług. Posiadamy nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które umożliwia zoptymalizowanie procesu cięcia i wykorzystania materiału. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie ograniczyć odpady materiału co przekłada się na konkurencyjność cenową. Nasi doświadczeni pracownicy potrafią doradzić i rozwiązać skomplikowane / niestandardowe problemy techniczne.

Park Przemysłowy Metalchem jurotech

Laserowe cięcie profili

Laserowe cięcie blach

Modelowanie

Projektowanie

Gięcie blach

Zgrzewanie kołkowanie

Park Przemysłowy Metalchem

Współpraca

Ułatwiając oraz usprawniając proces opracowania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych, jak również w celu znalezienia nowych rynków zbytu współpracujemy z:

  • przedsiębiorcami spoza Stowarzyszenia,
  • jednostkami badawczo-rozwojowymi i naukowymi,
  • Krajową Siecią Klastrów i organizacjami Klastrowymi,jednostkami samorządowymi.
0
Członkowie
0 km
Dróg
0 +
Projekty