Park Przemysłowy
Metalchem

Nowoczesne technologie to czyste korzyści.

Park przemysłowy metalchem
Park Przemysłowy Metalchem HFG
Platformy olejowo-gazowe dla przemysłu „offshore”

HFG Polska Sp. z o.o. to oddział holenderskiej grupy Heerema Groupz siedzibą główną w Zwijndrecht. Jesteśmy światowym liderem na rynku wykonawców specjalizujących się w projektowaniu i produkcji wielkogabarytowych i złożonych konstrukcji dla przemysłu Off-shore(platformy olejowo-gazowe, platformy dla farm wiatrowych itd.)

W swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Parku Przemysłowym Metalchem w Opolu zajmujemy się w głównej mierze wytwarzaniem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Są to między innymi konstrukcje stanowiące szkielet nośny platformy, na który składają się takie elementy jak węzły i blachownice, pomosty robocze, klatki schodowe, prowadnice oraz wiele innych skomplikowanych elementów wykorzystywanych w produkcji wież i platform.

Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni 4000m2. Dodatkowo posiadamy wiatę magazynową o powierzchni  1000 m2 oraz pomieszczenia socjalno-biurowe ok. 900 m2. Posiadamy możliwości produkcyjne elementów, których waga przekracza 70 ton, natomiast udźwig suwnic to 2×32 tony. Zatrudnienie w naszej firmie kształtuje się na poziomie ok. 200 osób i stale wzrasta.

Park Przemysłowy Metalchem heerema hfg polska

4000m2 hali produkcyjnej

Około 200 pracowników

900m2 wiaty magazynowej

Certyfikacje ISO

Zakład przyjazny środowisku

Międzynarodowy zasięg

Park Przemysłowy Metalchem

Współpraca

Ułatwiając oraz usprawniając proces opracowania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych, jak również w celu znalezienia nowych rynków zbytu współpracujemy z:

  • przedsiębiorcami spoza Stowarzyszenia,
  • jednostkami badawczo-rozwojowymi i naukowymi,
  • Krajową Siecią Klastrów i organizacjami Klastrowymi,jednostkami samorządowymi.
Członkowie
0
Dróg
0 km
Projekty
0 +